Register över namn


Startsida ][ Föregående indexsida ]

Anders Olsson Nyström 1828-08-16 Svedja Färila sn (X)
Anders Olsson Pineur 1846-02-01 Lillbyn Färila sn (X)
Anders Olsson Styf 1745-11-27 Hyttebo Färila sn (X)
Anders Olsson Wik 1843-02-03 Viken Ytterhogdal sn (Z)
Anders Oskar Andersson 1862-01-15 Rundholmsnäs Länna sn (D)
Anders Paul Andersson 1864-05-24 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Anders Persson
Anders Persson 1684 Västernäset Borgsjö sn (Y)
Anders Persson 1702 Ovanåker sn (X)
Anders Persson 1740-09-27 Kårböle Färila sn (X)
Anders Persson 1775-03-29 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Anders Persson 1787-12-13 Käxle Gryt sn (D)
Anders Persson 1797-01-04 Storbyn Färila sn (X)
Anders Persson 1819-04-03 Gryt (D)
Anders Persson 1820-11-04 Sätra Gåsinge sn (D)
Anders Persson 1825-09-21 Dunker sn (D)
Anders Persson 1857-02-06 Ytterhogdal sn (Z)
Anders Persson 1860-07-19 Yg Färila sn (X)
Anders Persson 1875-01-22 Viken Ytterhogdal sn (Z)
Anders Persson 1885-08-22 Viken Ytterhogdal sn (Z)
Anders Persson Näs 1800-07-05 Mörbo Ärla sn (D)
Anders Peter Forsberg 1848-11-26 Björnäs Åker sn (D)
Anders Petter Gustafsson 1849-11-15 Undenäs sn (R)
Anders Pålsson 1789 Viken Ytterhogdal sn (Z)
Anders Reinhold Karlsson 1852-12-26 Gryt sn (D)
Anders Robert Gustafsson 1852-06-08 Sundby nr. 3 Sundby sn (D)
Anders Runo Sjögren 1904-09-09 Ljusdal sn (X)
Anders Solberg 1849-10-08 Kårböle Färila sn (X)
Anders Stener 1826-01-24 Valla Färila sn (X)
Anders Svensson 1834-01-03 Ytterhogdal sn (Z)
Anders Svensson 1847-06-06 Svedja Färila sn (X)
Anders Svensson 1849-01-11 Svedja Färila sn (X)
Anders Svensson 1849-03-21 Åsan Ytterhogdal sn (Z)
Anders Svensson 1885-08-17 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Anders Svensson Post 1789-12-19 Svedja Färila sn (X)
Anders Turesson 1754- Östansjö Ytterhogdal sn (Z)
Anders Uno Andersson 1910-09-22 Söderala sn (X)
Anders Valfrid Höglund 1924-12-02 Ängersjö 10 Ytterhogdal sn (Z)
Anders Verner Halvarsson 1909-03-03 Vänsjö Ytterhogdal sn (Z)
Anders Werner Svensson 1890-03-17 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Anders Wester 1891-04-01 Kårböle Färila sn (X)
Anders Wi 1792
Anders Wilhelm Andersson 1849-12-07 Sörby Fogdö sn (D)
Anders Wilhelm Andersson 1869-05-10 Dingtuna sn (U)
Anders Vilhelm Andersson 1880-12-26 Torpa sn (U)
Anders Wilhelm Jansson 1865-06-12 Flåsjö Gustav Adolf sn (S)
Anders Vilhelm Spångberg 1833-12-08 Gryt sn (D)
Anders Åström 1864-06-10 Yg Färila sn (X)
Anders Öjlund 1803-12-12 Västermo sn (D)
Andreas Andersson 1882-03-29 Västansjö Ytterhogdal sn (Z)
Andreas Ellingsson 1867-09-28 Flor Ytterhogdal sn (Z)
Andreas Harald Larsson 1882-03-17 Ytterhogdal sn (Z)
Andreas Laurentius Uhlin 1891-08-31 Svedja Färila sn (X)
Andreas Lindeberg 1879-06-21 Borgsjö sn (Y)
Andreas Persson 1870-07-10 Älvros sn (Z)
Andreas Persson 1887-09-12 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Andreas Svensson 1895-01-12 Huskölen Ytterhogdal sn (Z)
Andreas Valdemar Jonasson 1906-08-15 Västansjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna-Greta Jonsson 1923-03-28 Finneby Ramsjö sn (X)
Anna Adolfina (Fina) Larsson 1892-08-12 Mörtsjötorp Länna sn (D)
Anna Alfhilda Andersson 1882-08-18 Gryt sn (D)
Anna Ally Irene Dubbel 1908-04-28 Fåssjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna Amanda Karlsson 1871-03-05 Dunker (D)
Anna Andersdotter
Anna Andersdotter-Åkerberg 1856-09-08 Valla Färila sn (x)
Anna Andersdotter 1728 Älvdalen sn (W)
Anna Andersdotter 1745 Orsa sn (W)
Anna Andersdotter 1774-04-14
Anna Andersdotter 1782-06-10 Föne Färila sn (X)
Anna Andersdotter 1782 Ytterhogdal sn (Z)
Anna Andersdotter 1793-05-07 Sandåsen Dunker sn (D)
Anna Andersdotter 1793-10-03 Norra Käxle Gryt sn (D)
Anna Andersdotter 1814-09-01 Känne Ytterhogdal sn (Z)
Anna Andersdotter 1827-07-02 Svedja Färila sn (X)
Anna Andersdotter 1834-07-13 Orsa sn (W)
Anna Andersdotter 1837-05-29 Viken Ytterhogdal sn (Z)
Anna Andersdotter 1840-04-18 Yg Färila sn (X)
Anna Andersdotter 1841-04-04 Flor Ytterhogdal sn (Z)
Anna Andersdotter 1844-06-18 Föne Färila sn (X)
Anna Andersdotter 1846-11-22 Älvros sn (Z)
Anna Andersdotter 1847-10-10 Kårböleskog Färila sn (X)
Anna Andersdotter 1851-06-10 Nyskoga sn (S)
Anna Andersdotter 1879-05-30 Huskölen Ytterhogdal sn (Z)
Anna Andersdotter 1879-12-16 Ängertjärn Ytterhogdal sn (Z)
Anna Andersson 1867-07-09 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna Augusta Albertina Öberg 1886-03-05 Ön Haverö sn (Y)
Anna Augusta Persdotter 1838-03-28 Ärja Åker sn (D)
Anna Beda Eriksson 1890-01-24 Gård nr. 142 Eskilstuna (D)
Anna Brita Eriksdotter 1805-06-25 Elma Vansö sn (D)
Anna Brita Eriksdotter 1834-02-07 Stornäs Ärla sn (D)
Anna Brita Larsdotter 1796-03-24 Gryt sn (D)
Anna Brita Serafia Forsberg 1917-09-26 Östernäset Borgsjö sn (Y)
Anna Britta Eriksdotter 1852-08-13 Los sn (X)
Anna Britta Henriksdotter 1804-12-10 Kvarnberg Ovanåker sn (X)
Anna Cajsa Olsson 1849-06-09 Hamra Los sn (X)
Anna Carin Persdotter 1822-01-08 Kvarnberg Voxna sn (X)
Anna Catharina Ahlberg 1876-11-02 Lillbyn Färila sn (X)
Anna Catharina Andersdotter 1816-04-29 Tybble Bälinge sn (D)
Anna Cecilia Pålsson 1895-05-24 Flor Ytterhogdal sn (Z)
Anna Charlotta Andersson 1873-11-25 Vantorp Ärla (D)

Nästa indexsida ]


Forskare:
© Torgny Henrikssons släktforsk. Adress: http://www.torgnyhenriksson.se, SWEDEN.
Denna sida är skapad med datorprogrammet Holger8 2015-08-23