Register över namn


Startsida ][ Föregående indexsida ]

Anna Olivia Andersson 1893-06-16 Borås
Anna Olivia Eriksson 1870-03-16
Anna Olivia Jansson 1876-12-17 Eskilstuna Kloster sn (D)
Anna Olofsdotter 1708 Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olofsdotter 1740-01-11 Flor Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olofsdotter 1766-08-12 Västermo sn (D) (?)
Anna Olofsdotter 1775-09-17 Huskölen Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olofsdotter 1808-01-30
Anna Olofsdotter 1811-12-04 Kårböle Färila sn (X)
Anna Olofsdotter 1813-06-11 Flor Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olofsdotter 1814-08-25 Ärla sn (D)
Anna Olofsdotter 1825-03-17 Djupsjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olofsdotter 1833-03-19 Huskölen Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olofsdotter 1856-08-03 Sveg sn (Z)
Anna Olofsdotter 1856-11-03 Flor Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olofsdotter 1871-09-20 Viken Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olofsdotter 1872-03-22 Huskölen Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olofsdotter 1876-12-06 Östansjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olofsdotter 1879-04-12 Vallen Haverö sn (Y)
Anna Olofsdotter 1879-09-22 Huskölen Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olofsdotter 1886-08-26 Huskölen Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olofsdotter 1896-07-11 Flor Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olsdotter 1692-06-03 Viken Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olsdotter 1767 Fåssjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olsdotter 1800-04-05 Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olsdotter 1806-03-27 Viken Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olsdotter 1843-05-31 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olsdotter 1860-09-06 Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olsdotter Uhr 1808-09-15 S. Veckebo Färila sn (X)
Anna Olsson 1868-12-16 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna Olsson 1882-03-31 Flor Ytterhogdal sn (Z)
Anna Ottilia Olsson 1903-03-11 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna Paulina Mickelsson 1902-01-25 S. Veckebo Färila sn (X)
Anna Persdotter
Anna Persdotter 1654
Anna Persdotter 1724-02-20 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna Persdotter 1758-04-11 Ytterhogdal sn (Z)
Anna Persdotter 1760-02-23 Färila sn (X)
Anna Persdotter 1775-05-16 Viken Ytterhogdal sn (Z)
Anna Persdotter 1793-09-05 Sågartorp Öja sn (D)
Anna Persdotter 1802-02-25 Djupsjöberg Ytterhogdal sn (Z)
Anna Persdotter 1813-02-26 Svedja Färila sn (X)
Anna Persdotter 1818-12-25 Björnberg Ytterhogdal sn (Z)
Anna Persdotter 1828-12-21 Älvros sn (Z)
Anna Persdotter 1842-08-11 Enskogen Färila sn (X)
Anna Persdotter 1843-11-26 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna Persdotter 1848-03-24 Enskogen Färila sn (X)
Anna Persdotter 1851-07-01 Ytterhogdal sn (Z)
Anna Persdotter 1855-04-27 Ö. Föne Färila sn (X)
Anna Persdotter 1866-04-20 Huskölen Ytterhogdal sn (Z)
Anna Persdotter 1883-02-23 Kolsätt Älvros sn (Z)
Anna Persson 1880-05-29 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna Persson 1883-12-27 Högbrand, Kårböle Färila sn (X)
Anna Persson Pelh 1863-08-15 Ytterhogdal sn (Z)
Anna Pålsdotter 1838-09-26 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna Rafvelsdotter 1654 Tveta Öja sn (D)
Anna Sara Sofia Halvarsson 1899-05-11 Fåssjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna Selina Eugenia Jonsson 1894-08-31 Haverö sn (Y)
Anna Sigrid Kristina Dubbel 1914-09-18 Fåssjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna Sofia Andersson 1856-08-29 Hagstugan Eskilstuna (D)
Anna Sofia Andersson 1879-08-08 Kumla sn (T)
Anna Sofia Carlsdotter 1860-09-23 Holmsjöstugan Åker sn (D)
Anna Sofia Eriksson 1875-09-02 Sundby sn (D)
Anna Sofia Gustafsdotter 1852-09-17 Åker sn (D)
Anna Sofia Hedlund 1872-03-15 Enviken sn (W)
Anna Sofia Jansdotter 1832-05-14 Dunker sn (D)
Anna Sofia Karlsdotter 1868-05-19 Kilkärr Gryt sn (D)
Anna Stener 1820-09-05 Valla Färila sn (X)
Anna Stener 1850-07-01 Ramsjö sn (X)
Anna Stina Andersdotter 1818-12-16 Nyby Dunker sn (D)
Anna Stina Andersdotter 1829-11-02 Gryt sn (D)
Anna Stina Henriksdotter 1802
Anna Stina Jonsdotter 1835-03-07 Flättorps soldattorp Ärla sn (D)
Anna Stina Larsdotter 1845-05-24 Lilla Ullen Gustav Adolf sn (S)
Anna Stina Larsdotter 1864-12-29 Viken Ytterhogdal sn (Z)
Anna Stina Persdotter 1825-06-01 Gryt (D)
Anna Svensdotter 1712 Östansjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna Svensdotter 1788-09-05 Laggåshöjden Gustav Adolf sn (S)
Anna Svensdotter 1803-12-16 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna Svensdotter 1852-01-24 Svedja Färila sn (X)
Anna Söderlund 1883-08-01 Flor Ytterhogdal sn (Z)
Anna Sörkvist 1892-03-06 Östansjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna Trumstedt 1872-10-31 Flor Ytterhogdal sn (Z)
Anna Turedotter 1829-08-15 Östansjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna Ulrika Amalia Öfverström 1866-12-07 Norrsunda (AB)
Anna Ulrika Larsdotter 1867-01-25 Östansjö Ytterhogdal sn (Z)
Anna Victoria Carlsson 1890-11-24 Stughagen Åker sn (D)
Anna Victoria Lantz 1889-09-22 Sörby Åker sn (D)
Anna Viktoria Larsdotter 1882-06-26 Lilla Ullen Gustav Adolf sn (S)
Anna Vilhelmina ... 1895-09-29 Dillnäs sn (D)
Anna Wilhelmina Flodin 1876-04-05 Sättna sn (Y)
Anna Wilhelmina Karlsson 1875-07-10 Gryt sn (D)
Anna Vilhelmina Svedman 1907-06-20 Kårböle Färila sn (X)
Anna Wåhlén 1864-08-08 Svedja Färila sn (X)
Anna Åström 1872-08-19 Yg Färila sn (X)
Anni Kristina Englund 1913-05-06 Ängersjö Ytterhogdal (Z)
Annie Lovisa Nilsson 1894-10-08 Aplungåsen Västra Ämtervik sn (S)
Annika Gustavsdotter 1813-04-08 Dragsjön Gustav Adolf sn (S)
Annika Håkansdotter 1758-03-03 Deglund Gustav Adolf sn (S)
Annika Jonsdotter 1805-07-10 Laggåshöjden Gustav Adolf sn (S)

Nästa indexsida ]


Forskare:
© Torgny Henrikssons släktforsk. Adress: http://www.torgnyhenriksson.se, SWEDEN.
Denna sida är skapad med datorprogrammet Holger8 2015-08-23