Register över namn


Startsida ][ Föregående indexsida ]

Karin Persdotter 1862-07-06 Älvros sn (Z)
Karin Persdotter 1874-07-07 Ytterhogdal sn (Z)
Karin Persdotter 1878-04-03 Ytterhogdal sn (Z)
Karin Persdotter 1879-09-12 Ytterhogdal sn (Z)
Karin Persson 1863-12-07 Ytterhogdal sn (Z)
Karin Printz 1880-02-22 Färila sn (X)
Karin Pålsdotter 1723-12-08 Fåssjö Ytterhogdal sn (Z)
Karin Pålsdotter 1800-09-05 Flor Ytterhogdal sn (Z)
Karin Pålsdotter 1835-02-06 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Karin Pålsdotter 1858-09-06 Ytterhogdal sn (Z)
Karin Rolfsdotter 1694-04-01 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Karin Sandström 1840-05-26 Storbyn Färila sn (X)
Karin Simsdotter 1719-03-15 Hyttebo Färila sn (X)
Karin Svensdotter
Karin Svensdotter 1748-02-01 Föne Färila sn (X)
Karin Svensdotter 1787-04-12 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Karin Svensdotter 1815-09-14 Ytterhogdal sn (Z)
Karin Svensdotter 1818-02-15 Äggen Sveg sn (Z)
Karin Svensdotter 1851-08-30 Ytteryg Färila sn (X)
Karin Svensdotter 1878-07-28 Viken Ytterhogdal sn (Z)
Karin Svensdotter 1887-03-18 Västansjö Ytterhogdal sn (Z)
Karin Sörell 1872-09-29 Yg Färila sn (X)
Karin Trumstedt 1862-11-27 Flor Ytterhogdal sn (Z)
Karin Turedotter 1681-05-22 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Karin Turedotter 1769- Östansjö Ytterhogdal sn (Z)
Karin Turedotter 1832-03-13 Östansjö Ytterhogdal sn (Z)
Karin Westling 1855-04-06 Kårböle Färila sn (X)
Karin Wilhelmina Andersson 1914-01-03 Björksta sn (U)
Karin Östlund 1856-03-13 Ramsjö sn (X)
Karl Adolf Teodor Eriksson 1887-03-31 Skog sn (X)
Karl Albert Blomberg 1871-12-03 Gryt (D)
Karl Albert Lantz 1885-02-01 Ekeby Åker sn (D)
Karl Alfred Danielsson 1886-12-12 Tenskog Los sn (X)
Karl Alfred Einar Forsberg 1901-02-13 Nyköpings Sankt Nicolai (D)
Karl Alfred Herman Björkén 1857-08-07 Fagerhult sn (H)
Karl Alfred Lövgren 1884-07-02 Ed Färila sn (X)
Karl Allan Rudolf Seijbold 1903-07-15 Stockholm Adolf Fredrik (AB)
Karl Andersson
Karl Andersson 1797-03-20 Kilkärr Gryt sn (D)
Karl Anton Dahl 1882-06-26 Frustuna (D)
Karl Anton Karlsson 1896-12-21 Misätter Gryt sn (D)
Karl Arthur Karlsson 1870-11-24 Eskilstuna sn (D)
Karl August Andersson 1863-11-23 Lästa Härad sn (D)
Karl August Andersson 1897-09-17
Karl August Davidsson 1881-03-18 Kårsta sn (AB)
Karl August Ekblom 1873-01-28 Kjula sn (D)
Karl August Engström 1852-01-27 Ärla sn (D)
Karl August Eriksson 1870-09-29 Kjula sn (D)
Karl August Forsberg 1821-09-12 Stockholm Adolf Fredrik (AB)
Karl August Karlsson 1845-04-07 Katrinelund Gryt sn (D)
Karl August Karlsson 1851-04-07 Gryt sn (D)
Karl August Matsson 1875-01-07 Östansjö Ytterhogdal sn (Z)
Karl August Rosengren 1853-12-24 Håtuna sn (AB)
Karl August Vigo Forsberg 1913-04-17 Kårböle Färila sn (X)
Karl Axel Carlsson 1901-06-18 Edsala Kärbo sn (D)
Karl Axel Hansson 1887-10-17 Vallstanäs Norrsunda sn (AB)
Karl Axel Simeon Johansson 1880-11-28 Lommaryd (F)
Karl Byström 1874-03-17 N. Veckebo Färila sn (X)
Karl David Björling 1873 Harmånger sn (X)
Karl Edor Danielsson 1886-12-25 Kyrkbyn Los sn (X)
Karl Edvard Andersson Äng 1861-01-28 Malma sn (D)
Karl Edvard Henriksson 1843-06-27 Stockholm
Karl Edvard Persson 1884-03-31 Östansjö Ytterhogdal sn (Z)
Karl Edvin Wikander 1906-11-14 Vänsjö Ytterhogdal sn (Z)
Karl Einar Norén 1898-04-11 Bastnäs Skog sn (X)
Karl Emanuel Fröjdfeldt 1895-04-18 Västerås sn (U)
Karl Emil Olssonm 1902-03-15 Los sn (X)
Karl Erik Andersson 1823-07-24 Gryt sn (D)
Karl Erik Andersson 1862-04-21 Skämby Åker sn (D)
Karl Erik Eriksson 1875-04-18 Gustav Adolf sn (S)
Karl Erik Eriksson 1894-05-13 Västra Eneby sn (E)
Karl Erik Karlsson 1876-01-16 Dunker sn (D)
Karl Erik Larsson 1828-12-28 Kvarnberg Ovanåker sn (X)
Karl Erik Löfgren 1908-02-21 Årberget Ytterhogdal sn (Z)
Karl Erik Malmkvist 1869-03-20 Dunker (D)
Karl Erik Mickelsson 1862-08-14 Storbyn Färila sn (X)
Karl Erik Mikaelsson 1855-05-08 Borgsjö sn (Y)
Karl Erik Norell 1876-09-24 Lingbo sn (X)
Karl Erik Persson 1856-10-31 Herrlöten Gryt sn (D)
Karl Erik Pettersson 1855-02-17 Dunker sn (D)
Karl Erik Åström 1871-03-23 Yg Färila sn (X)
Karl Evert Kalåker 1902-01-15 Åkers krutbruk Åker sn (D)
Karl Evert Spångberg 1899-07-30 Hässelby Dunker sn (D)
Karl Fredrik Johansson 1873-03-24 Gåsinge (D)
Karl Fredrik Rubin 1906-05-04 Delsbo sn (X)
Karl Fredrik Wallberg 1868-01-05 Helgarö sn (D)
Karl Fridolf Norell 1899-09-03 Lingbo sn (X)
Karl Gottfrid Eriksson 1895-11-24
Karl Gustaf Ahlgren 1879-03-14 Kråkvilan Gustav Adolf sn (S)
Karl Gustaf Andersson 1857-07-14 Länna sn (D)
Karl Gustaf Ekström 1858-03-04 Skämby Åker sn (D)
Karl Gustaf Gustafsson 1869-10-14 Fellingsbro sn (T)
Karl Gustaf Lindberg 1898-10-27 Vappa Tillinge sn (C)
Karl Gustav Alvar Karlsson 1904-09-17 Edeby Ripsa sn (D)
Karl Hansson 1796-09-15 Föne Färila sn (X)
Karl Henriksson 1802-11-25 Kvarnberg Ovanåker sn (X)
Karl Hjalmar Hallqvist 1867-02-18 Stockholm Hedvig Eleonora (AB)
Karl Hjalmar Karlsson 1879-12-08 Björnlunda sn (D)
Karl Isak Kumlin 1871-12-19 Strängnäs landsförsamling (D)
Karl Johan Adolf Johansson 1865-08-03 Hässjaberg Los sn (X)

Nästa indexsida ]


Forskare:
© Torgny Henrikssons släktforsk. Adress: http://www.torgnyhenriksson.se, SWEDEN.
Denna sida är skapad med datorprogrammet Holger8 2015-08-23