Register över namn


Startsida ][ Föregående indexsida ]

Sivert Jonsson 1876-11-11 Kyrkbyn Överhogdal sn (Z)
Sivert Persson 1866-11-14 Ytterhogdal sn (Z)
Sivert Persson 1917-12-31 Hennan Ytterhogdal sn (Z)
Sixten Edvard Norell 1912-12-21 Lingbo Lingbo sn (X)
Sjul Mickelsson 1802-11-19 Viken 3 Ytterhogdal sn (Z)
Sofi Persdotter 1875-05-15 Gustav Adolf sn (S)
Sofia ... 1877- Ytterhogdal sn (Z)
Sofia Carolina Flodqvist 1863-07-17 Hedstånga Långkärr Kjula sn (D)
Sofia Carolina Jansson 1872-01-25 Turinge sn (AB)
Sofia Eriksdotter 1823-01-11 S. Veckebo Färila sn (X)
Sofia Gunilla Svensson 1895-03-30 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Sofia Katarina Björk 1822-07-30 Dalen Gåsinge (D)
Sofia Kristina Olsson 1855- Björnlunda (D)
Sofia Larsdotter 1829-10-03 Hårsbrickan Kloster sn (D)
Sofia Lovisa Ölander 1863-03-10 Lundby sn (U)
Sofia Mathilda Eleonora Hallqvist 1870-07-11 Stockholm Hedvig Eleonora (AB)
Sofia Sköldberg 1830- Torpa sn (U)
Sofia Stark 1832-08-29 Ärla sn (D)
Sofia Svensdotter 1870-05-07 Gustav Adolf sn (S)
Sofia Theresia Lifgren 1854-01-23 Storbyn Färila sn (X)
Sofia Ulrika Hansson 1854-12-06 Huddinge sn (AB)
Sofia Wilhelmina Andersdotter 1863-10-23 Husby-Rekarne sn (D)
Sofia Wilhelmina Jansdotter 1853-03-03 Valsberga Åker sn (D)
Sonja Aino Hjördis Höglund 1917-04-11 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Sten Albert Törnqvist 1909-05-28 Mockfjärd sn (W)
Sten Evert Hjärtner 1901-06-29 Gälunds soldattorp Hyltinge sn (D)
Stig Erik Persson 1924-06-06 Björnberg Ytterhogdal sn (Z)
Stina Andersdotter 1793-03-10 Norra Käxle Gryt sn (D)
Stina Gustavsdotter 1819-06-06 Dragsjön Gustav Adolf sn (S)
Stina Jansdotter 1838-02-03 Gustav Adolf sn (S)
Stina Kajsa Hult 1834-10-30 Kjula sn (D)
Stina Kajsa Larsdotter 1812-02-28 Knutsta Öja sn (D)
Stina Lisa Eriksdotter 1822-08-30 Floda sn (D)
Stina Lotta Andersdotter 1824-11-30 Dunker (D)
Stina Lotta Andersdotter 1842-03-05 Dunker sn (D)
Stina Lotta Persdotter 1837-05-27 Flen sn (D)
Stina Lovisa Jonsdotter 1839-05-02 Torshälla sn (D)
Stina Magnusdotter 1860-09-30 Ransäter sn (S)
Stina Margareta Eriksson 1910-02-11 Gård nr. 344 Eskilstuna sn (D)
Stina Margreta Cecilia Halvardsson 1898-07-20 Björsjö Färila sn (X)
Stina Olsdotter 1753 Ö Borgsjö sn (Y)
Stina Olsdotter 1798-10-05 Dunker sn (D)
Stina Persdotter 1787- Härad sn (D)
Stina Westman 1822-02-08 Visterud Nedre Ullerud (S)
Svante Abel Englund 1880-01-02 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Svante Adolf Matsson 1885-06-23 Vänsjö Ytterhogdal sn (Z)
Svante Brogren 1884-06-11 Huskölen Ytterhogdal sn (Z)
Svante Brogren 1887-03-10 Huskölen Ytterhogdal sn (Z)
Svante Englund 1894-04-11 Nyhem Ytterhogdal sn (Z)
Svante Enock Svensson 1884-01-03 Ängra, Kårböle Färila sn (X)
Svante Jonsson 1876-12-12 Kårböleskog Färila sn (X)
Svante Mattias Matsson 1889-09-05 Vänsjö Ytterhogdal sn (Z)
Svante Mikaelsson 1870-05-25 Storbyn Färila sn (X)
Svante Nilsson 1880-06-10 Myssjö sn (Z)
Svante Olsson 1873-10-11 Färila sn (X)
Svante Persson 1885-08-08 Viken Ytterhogdal sn (Z)
Svante Svensson 1882-10-22 Huskölen Ytterhogdal sn (Z)
Svea Barbro Forsberg 1920-12-04 Borgsjöbyn Borgsjö sn (Y)
Svea Elisabet Hägglund 1907-12-29 Kyrkbyn Los sn (X)
Svea Frideborg Wikander 1908-10-27 Vänsjö Ytterhogdal sn (Z)
Svea Ingeborg Halvarsson 1908-03-26 Stensån Ytterhogdal sn (Z)
Svea Katrina Jonsdotter 1888-08-02 Östansjö Ytterhogdal sn (Z)
Sven Andersson 1756-07-07 Svedja Färila sn (X)
Sven Andersson 1820-02-05 Svedja Färila sn (X)
Sven Andersson 1856
Sven Andersson 1859-04-07 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Sven Birger Folke Forsberg 1905-07-14 Ökna Dunker sn (D)
Sven Brolin 1836-07-01 V. Föne Färila sn (X)
Sven Emriksson 1873-11-22 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Sven Erik Persson 1869-07-23 Ljusdal sn (X)
Sven Eriksson 1752- Remmen Älvros sn (Z)
Sven Eriksson 1786-07-20 Föne Färila sn (X)
Sven Eriksson 1846-03-04 Ytterhogdal sn (Z)
Sven Eriksson Dahl 1774 Äggen Sveg sn (Z)
Sven Eskilsson 1845-09-22 Karlstrand Färila sn (X)
Sven Fridolf Eliasson 1903-02-02 Kyrkbyn Los sn (X)
Sven Gustaf Andersson 1877-12-24 Husby-Rekarne sn (D)
Sven Gustaf Andersson 1896-01-25 Torp Skerike sn (U)
Sven Harald Svensson 1896-03-18 Västansjö Ytterhogdal sn (Z)
Sven Jakobsson 1816-12-13 Vänsjö Ytterhogdal sn (Z)
Sven Jansson 1822-09-16 Gustav Adolf sn (S)
Sven Johan Axel Andersson 1902-09-08 Edsala Kärnbo sn (D)
Sven Johan Svensson 1845-01-01 Laggåshöjden Gustav Adolf sn (S)
Sven Jonsson 1809-04-06 Laggåshöjden Gustav Adolf sn (S)
Sven Jonsson 1826-08-10 Stenåsen Ytterhogdal sn (Z)
Sven Jonsson Ålund 1869-05-14 Fåssjö Ytterhogdal sn (Z)
Sven Jönsson Syl 1721 Sveg sn (Z)
Sven Kask 1787 Söderhamn
Sven Leonard Emriksson 1917-09-04 Ytterhogdal sn (Z)
Sven Matsson 1681 Östansjö Ytterhogdal sn (Z)
Sven Mårtensson 1739-10-13 Viken Ytterhogdal sn (Z)
Sven Mårtensson 1849-05-13 Viken Ytterhogdal sn (Z)
Sven Nilsson 1806-02-27 Björsjö Färila sn (X)
Sven Nilsson 1875-04-23 Ängra, Kårböle Färila sn (X)
Sven Olof Haglund 1923-12-11 Huskölen 2 Ytterhogdal sn (Z)
Sven Olof Palm 1866-03-14 Föne Färila sn (X)
Sven Olof Svensson 1897-07-23 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Sven Olofsson 1872-07-08 Ängersjö, nr. 10 Ytterhogdal sn (Z)
Sven Olofsson Englund 1847-02-15 Ängersjö Ytterhogdal sn (Z)
Sven Olsson 1772-07-16 Föne Färila sn (X)

Nästa indexsida ]


Forskare:
© Torgny Henrikssons släktforsk. Adress: http://www.torgnyhenriksson.se, SWEDEN.
Denna sida är skapad med datorprogrammet Holger8 2015-08-23