Register över födelseorter


Startsida ][ Föregående indexsida ]

Gröndalsstugan Ärla (D) Maja Lotta Olsdotter 1838-07-27
Gunnerud Ekshärad sn (S) Anna Erika Eriksson 1882-04-02
Gunnerud Ekshärad sn (S) Augusta Eriksson 1874-10-09
Gunnerud Ekshärad sn (S) Emma Maria Eriksson 1871-11-15
Gunnerud Ekshärad sn (S) Erik August 1877-08-15
Gunnerud Ekshärad sn (S) Ida Maria Eriksdotter 1884-04-09
Gunnerud Ekshärad sn (S) Jan Larsson 1870-10-11
Gustafsberg Alnö sn (Y) Hulda Eugenia Wiklund 1893-10-25
Gustafsberg Alnö sn (Y) Nils Helge Wiklund 1899-04-12
Gustafsberg Alnö sn (Y) Oskar Hilding Wiklund 1896-08-06
Gård nr 219 Eskilstuna sn (D) Gustav Emil Eriksson 1882-03-10
Gård nr 219 Eskilstuna sn (D) Knut Paulus Eriksson 1885-01-24
Gård nr 242 Eskilstuna (D) Erik Wilhelm Eriksson 1878-04-24
Gård nr 96 Eskilstuna sn (D) Lars Hilmer Eriksson 1889-08-10
Gård nr. 142 Eskilstuna (D) Anna Beda Eriksson 1890-01-24
Gård nr. 142 Eskilstuna (D) Carl Julius Ericksson 1887-05-17
Gård nr. 142 Eskilstuna (D) Judith Carolina Eriksson 1885-12-10
Gård nr. 142 Eskilstuna (D) Lilly Maria Ericksson 1893-03-22
Gård nr. 213 Eskilstuna sn (D) Edvin Eriksson 1887-06-21
Gård nr. 219 Eskilstuna sn (D) Hilda Wilhelmina Eriksson 1884-03-20
Gård nr. 344 Eskilstuna sn (D) Gustaf Harry Eriksson 1907-10-29
Gård nr. 344 Eskilstuna sn (D) Stina Margareta Eriksson 1910-02-11
Gård nr. 403 Eskilstuna sn (D) Evert Eriksson 1916-02-25
Gård nr. 50, Fristaden Eskilstuna (D) Per Leonard Tillström 1837-09-28
Gård nr. 80 Nystaden Eskilstuna (D) Clara Carolina Tillström 1839-08-05
Gård nr. 92 Eskilstuna sn (D) August Verner Eriksson 1892-09-21
Gården no. 218 Eskilstuna (D) Tore Leander Öjlund 1893-02-03
Gåssjö 1 Ytterhogdal sn (Z) Gertrud Ingegerd Mill 1924-12-19
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Aina Ingeborg Mill 1923-04-23
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Anna Johanna Mickelsson 1879-02-13
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Anna Matsdotter 1763-12-03
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Anna Matsdotter 1776-05-20
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Anna Matsdotter 1857-05-07
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Britta Matsdotter 1829-04-27
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Christina Elisabeth Mickelsson 1883-04-12
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Ella Jonsdotter 1836-04-28
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Erik Abrahamsson 1875-11-22
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Erik Algot Abraham Abrahamsson 1902-02-27
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Erik Matsson 1713-04-24
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Erik Mikaelsson 1875-03-27
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Ester Julia Abrahamsson 1897-04-28
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Ester Viktoria Eriksson 1921-07-07
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Gertrud Abrahamsson 1879-07-28
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Gertrud Katarina Abrahamsson 1888-09-16
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Gertrud Matsdotter 1834-02-01
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Gölin Jonsdotter 1832-06-04
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Gölin Matsdotter 1826-01-17
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Gölin Persdotter 1823-09-16
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Göran Matsson 1830-04-27
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Gösta Vidar Mattias Mill 1915-04-18
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Ingeborg Matsdotter 1838-03-04
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Ingeborg Olofsdotter 1796-07-05
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Ingeborg Persdotter 1794-06-02
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Ingrid Margaretha Mickelsson 1880-11-26
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Jonas Mickelsson 1876-05-03
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Jonas Mikaelsson 1873-11-15
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Jonas Olofsson 1804-08-18
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Karin Ester Elisabet Mill 1916-02-05
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Karin Matsdotter 1831-11-02
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Kerstin Matsdotter 1763-12-03
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Malin Persdotter 1741-02-14
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Mats Abrahamsson 1866-01-07
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Mats Matsson 1760-12-13
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Mats Matsson 1787-03-21
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Mats Olofsson 1799-09-04
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Mats Olsson Sjöblom 1862-09-27
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Mats Persson 1675-02-10
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Mats Persson 1736-03-30
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Mats Persson Sjölund 1797-02-10
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Nils Erland Mill 1917-08-14
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Olof Abrahamsson 1872-09-22
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Olof Ingemar Mill 1911-10-11
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Olof Matsson 1768-02-16
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Olof Matsson 1828-01-12
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Olof Matsson 1834-05-24
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Olof Matsson 1836-12-17
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Olof Matsson 1864-01-04
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Olof Persson Lindberg 1827-09-13
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Per Abrahamsson 1868-10-17
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Per Andreas Allebaran Abrahamsson 1900-07-27
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Per Matsson 1640
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Per Matsson 1701-02-05
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Per Matsson 1765-07-12
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Per Matsson 1792-09-06
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Per Matsson Skoglund 1827-04-08
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Sally Astrid Mill 1912-01-15
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Sara Kristina Abrahamsson 1891-03-06
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Signe Maria Abrahamsson 1895-01-02
Gåssjö Ytterhogdal sn (Z) Sigrid Matsdotter 1838-03-04
Gällstad Norra Råda sn (S) Lars August Jonsson 1858-10-17
Gällstad Råda sn (S) Beata Jonsdotter 1864-12-02
Gällstad Råda sn (S) Emma Karolina Jonsdotter 1872-07-28
Gällstad Råda sn (S) Helena Sofia Jonsdotter 1866-05-16
Gällstad Råda sn (S) Johan Leonard Jonsson 1869-02-23
Gällstad Råda sn (S) Kristina Barbara Jonsdotter 1860-12-04
Gälunds soldattorp Hyltinge sn (D) Alva Vilhelmina Hjertner 1896-09-04
Gälunds soldattorp Hyltinge sn (D) Sten Evert Hjärtner 1901-06-29
Gästa Njurunda sn (Y) Martinus Laurenti 1525
Hagstugan Eskilstuna (D) Anna Sofia Andersson 1856-08-29
Hagstugan Eskilstuna (D) Carl Oscar Eriksson 1860-01-03

Nästa indexsida ]


Forskare:
© Torgny Henrikssons släktforsk. Adress: http://www.torgnyhenriksson.se, SWEDEN.
Denna sida är skapad med datorprogrammet Holger8 2015-08-23